Siirry sisältöön

Asiointi

Mikäli et saa yhteyttä puhelimitse tartuntatautivastaavaan, ota yhteyttä sähköpostitse.

Vaasa
Suvi Ylikojola
Puh. 06 213 6353
Sähköposti: suvi.ylikojola@ovph.fi

Tarja Phillips
Puh. 06 213 6371
Sähköposti: tarja.phillips@ovph.fi

Vähäkyrö
Katja Sutinen
Puh. 040 512 3025
Sähköposti: katja.sutinen@ovph.fi

Marjo Kari
Puh. 040 6700 720
Sähköposti: marjo.kari@ovph.fi

Viveka Mattlar-Ståhl
Puh: 040 158 9327
Sähköposti: viveka.mattlar-stahl@ovph.fi

Helene Salmela
Puh: 044 727 1275
Sähköposti: helene.salmela@ovph.fi

Mia West
Puh: 040 650 7967
Sähköposti: mia.west@ovph.fi

Marie Frilund
Puh: 046 921 4147
Sähköposti: marie.frilund@ovph.fi

Johan Wingren
Puh: 050 411 1380
Sähköposti: johan.wingren@ovph.fi

Tove Guldén
Puh: 06 218 7629
Sähköposti: tove.gulden@ovph.fi

Ulla Hellsten
Puh: 045 232 3200
Sähköposti: ulla.hellsten@ovph.fi

Susanne Nygård-Kukko
Puh: 040 530 0802
Sähköposti: susanne.nygard-kukko@pihlajalinna.fi

Ann-Katrine Forsander
Puh: 040 806 5803
Sähköposti: ann-katrine.forsander@ovph.fi

Tarvittaessa yhteys koordinoiva osastonhoitaja Pirjo Pitkäkangas puh. 050 3737 965 pirjo.pitkakangas@ovph.fi